Gizlilik İlkeleri

Aşağıda belirtilen beyan Mergöz Ayak.Teks.Elk.Paz.İth.İhr.San.VeTic.Ltd.Şti’in gizlilik politikasını içermektedir.

MYSABELLA.com websitesini ziyaret ettiğinizde, bu şartları ve kuralları uygulamayı kabul ettiğiniz sayılmaktadır.

MYSABELLA, kayıt formları ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşterilerinin bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta, v.b.)ve sipariş formları ve yarışmalar için müşterilerinin irtibat bilgilerini (isim, e-posta, telefon numaraları ve posta adresi) talep etmektedir. MYSABELLA sunucularında toplanan bu bilgiler, siparişlerin alınması, ürün ve hizmetleri sunulması, ödemelerin gerçekleştirilmesi, siparişlerin ulaştırılması, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon çalışmaları ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmaları için sadece MYSABELLA bünyesinde kullanılmaktadır. MYSABELLA, bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Sipariş sırasında, siparişe yönelik müşteri bilgileri gerektiğinde, teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşterilerin üyelik formlarında belirttikleri kişisel bilgileri haricinde sitede yaptıkları işlemlere ait istatistiksel veriler MYSABELLAstore.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

MYSABELLAstore.com üyesi olunduğunda, bilgilendirme e-postaları, üyelerin e-posta adreslerine gönderilecektir. Üyelerin diledikleri zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakları bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın alınan ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, yeni ürünler hakkında bilgiler ve benzeri bilgileri içerebilir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere (üyelik, ürün satın alma, kredi kartı ve banka kartı bilgileri) sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkası bu bilgilere ulaşmaz ve bunları değiştiremez.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, MYSABELLA müşterilerinin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde MYSABELLAstore.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin iyzico.com ara yüzü üzerinden banka ve benzeri kart kuruluşlarıyla müşteri arasında online olarak gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, MYSABELLA.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Mergöz Ayak.Teks.Elk.Paz.İth.İhr.San.VeTic.Ltd.Şti

Adres: İnşirah Cad. Anadolu Apt. No:13 Bebek Beşiktaş / İstanbul

Telefon: +90 530 068 63 77

Email: info@mysabella.com

Alışveriş Sepeti