BİZ KİMİZ

Mysabella Merve Müftüoğlu ve Gözde Güreralp tarafından 2012 Ekim’inde kuruldu.

Kurucu ortaklardan Gözde Güreralp, marka doğduğu sırada Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitimine devam ediyordu. Merve Müftüoğlu ise Bilkent Üniversitesi Fransızca Bankacılık ve Finans bölümünü bitirmiş ve ardından Milano’daki Istituto e Europeo Di Design’da (IED) İç Mimarlık eğitimi almıştı.

2013 Şubat’ında ilk showroomu Bebek’te açılan Mysabella, aynı yılın Nisan ayında Palmarina Bodrum’daki yerini aldı. Hikayesini anlatmaya orijinal Swarovski kristallerinin süslediği İtalyan kösele el yapımı sandaletlerle başladı. Zamanla, daha cesur, yenilikçi ve eşsiz bir marka deneyimi yaratmak ve yaşatmak adına plaj giyimden aksesuara uzanan geniş bir yelpazede yerli ve yabancı tasarım ürünlerin bulunduğu bir konsept mağaza olarak konumlandı. 2018 Aralık’ta ise farklı segmentte birçok ünlü markanın gece elbiselerini barındıran yeni konsept mağazası bünyesine eklendi.

Mysabella’nın vizyonu sezonun en trend olacak parçalarını sezerek bu parçaları gardroplarla buluşturmak ve takipçilerini attıkları her adımda fark edilebilir bir şıklığa ulaştırmaktır!

 

bizkimiz